MUDr. Vladimír Mařík

Medailonek

Prim. MUDr. Vladimír Mařík patří mezi nejlepší lékaře v České Republice. Specializuje se na mikrochirurgii, replantační, rekonstrukční a estetickou plastickou chirurgii. V současnosti působí jako primář na oddělení plastické chirurgie a replantačního centra v Nemocnici České Budějovice, v soukromém Institutu lékařské kosmetiky a na Castle Beauty Clinic v Hluboké nad Vltavou.

Založil oddělení plastické chirurgie a replantační centrum v Českých Budějovicích, a se svými kolegy zde provedl řadu celosvětově unikátních operací, např. úspěšnou replantaci odtrženého dětského ucha (na celém světě jich bylo provedeno méně než 20), replantaci totálního skalpu u mladé ženy, poúrazovou rekonstrukci ruky dítěte pomocí přenosu prstů z nohy a další. V rámci mikrochirurgie uskutečnil více než 300 zdařilých tkáňových přenosů a více než 100 úspěšných replantací.  

V oblasti estetické chirurgie nabízí také celou řadu unikátních zákroků. Jako první v ČR provedl operaci obličeje MACS technikou (lifting bez viditelných jizev), a do české praxe zavedl lipoabdominoplastiku (plastiku s liposukcí) a modelaci prsů metodou vnitřní podprsenky (Inner Bra). Ročně provede přes 700 estetických operací.

Studoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, atestaci z oboru plastické chirurgie získal v roce 1997. Pravidelně se účastní zahraničních kongresů, jako zvaný host přednášel na konferencích v USA, Brazílii, Španělsku, Finsku, Polsku nebo Itálii. V ČR spoluorganizuje Castle Beauty Conference v Hluboké nad Vltavou, které se účastní zahraniční špičky v oboru plastické chirurgie. Pomáhá tak zavádět do české plastické chirurgie nové techniky a postupy.

Prim. MUDr. Vladimír Mařík je členem mnoha odborných společností, např. výboru České společnosti plastické chirurgie, Akreditační komise pro plastickou chirurgii při MZ ČR a je předsedou Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP

V mezinárodní organizaci EASAPS (European Association of Society of Aesthetic Plastic Surgery) zastupuje české plastické chirurgy a je národním sekretářem pro Českou republiku v největší odborné světové organizaci pro plastickou chirurgii ISAPS (The International Society Of Aesthetic Plastic Surgery). V roce 2018 převzal z rukou J. Měšťáka čestnou medaili České lékařské společnosti JEP za zásluhy v oboru plastické chirurgie. 

Objednejte se na osobní konzultaci a využijte moderní špičkovou péči jednoho z největších odborníků na estetickou medicínu v ČR. 

 

Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace očních víček od 15 000 Kč
  • Plastika uší (otoplastika) od 15 000 Kč
  • Brachioplastika (plastika paží) od 22 000 Kč
  • Brow lift od 19 000 Kč
  • Abdominoplastika od 28 000 Kč
  • Liposukce podbradku od 17 000 Kč
  • Facelift od 25 000 Kč

Estetické zákroky

  • Plazmaterapie od 5 200 Kč
  • Aplikace botulotoxinu od 2 400 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 4 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.