MUDr. Vlastimil Víšek

Medailonek

MUDr. Vlastimil Víšek, CSc. je špičkový plastický chirurg s téměř 40letou praxí v oboru. Specializuje se především na zákroky v oblasti tváře a krku, např. facelift, necklift, operace očních víček a zvětšení rtů metodou Perma-lip (silikonový implantát). Také provádí modelaci ušních boltců a formování tělesných partiií liposukcí. Velké zkušenosti má také s modelací a zvětšením poprsí či úpravami intimních partií.  

V současnosti působí na několika prestižních soukromých klinikách. V Sanatoriu plastické a estetické chirurgie v Chotovinách a na poliklinice SeMJaN s.r.o. v Jablonci nad Nisou se soustředí na zákroky v oblasti tváře, intimních partií i na liposukci. Rovněž působí jako primář pražských soukromých klinik Altos (laserová dermatologická klinika) a CAN Clinic. Také je soudním znalcem v oboru plastické chirurgie.

Studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Atestaci z oboru plastické chirurgie získal v roce 1988. Svou praxi začínal na chirurgické klinice FN Královské Vinohrady v Praze, kde později jako odborný asistent vyučoval studenty 3. lékařské fakulty UK. Pracoval jako odborný konzultant pro Prahu 4. 

MUDr. Vlastimil Víšek, CSc. působil jako primář na celé řadě soukromých klinik, např. Lékařský dům, Medicom Clinic, Iscare, GHC Klinika, Esthesia, a jako externí spolupracovník pak na CLT Teplice, Altos, Esthetic Line a v nemocnici Nymburk.

V rámci celoživotního vzdělávání absolvoval řadu stáží, byl v Petrohradu, Londýně, Rotterdamu, Vídni, Valkenburgu, New Yorku, San Franciscu, San Diegu, Palo Altu či Aptu. Publikoval stovky odborných článků, je autorem nebo spoluautorem 45 odborných přednášek a publikací. Jako první v České republice použil v roce 1988 k formování postavy tehdy zcela novou operační techniku – liposukci.

MUDr. Vlastimil Víšek, CSc. má členství ve Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP, Společnosti estetické chirurgie, Evropské laserové asociaci, EACS (Evropská akademie kosmetické chirurgie), IPRAS (International Confederation of Platic, Rekonstructive and Aesthetic Surgery) a v IMCAS (International Master Cource of Aging skin).

Jako plastický chirurg i soudní znalec v tomto oboru zdůrazňuje důležitost předoperačních vyšetření a konzultací. Svým klientům proto poskytuje maximum informací o průběhu zákroku, rekonvalescenci i možných komplikacích. 

Zvláštní pozornost věnuje požadavkům klienta. Každého pečlivě seznámí s předpokládaným výsledkem zákroku. Cílem je vždy nastavit reálná očekávání, která vedou ke spokojenosti klienta. Objednejte se na nezávaznou konzultaci a získejte všechny potřebné informace k vašemu vysněnému zákroku.Recenze lékaře

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

 • Facelift od 55 300 Kč
 • Operace očních víček od 13 900 Kč
 • Plastika uší (otoplastika) od 16 000 Kč
 • Liposukce od 29 900 Kč
 • Augmentace prsou implantáty od 74 500 Kč
 • Modelace prsou od 55 300 Kč
 • Operace nosu od 30 000 Kč
 • Abdominoplastika s liposukcí od 69 800 Kč
 • Gynekomastie od 34 000 Kč
 • Labioplastika (plastika stydkých pysků) od 26 000 Kč
 • Vaginoplastika od 21 000 Kč
 • Zvětšení rtů od 25 000 Kč
 • Operace vpáčených bradavek od 22 000 Kč
 • Zmenšení prsou od 46 000 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.