Plastika Richtr

Medailonek

Plastika Richtr v Plzni je moderní klinika plastické chirurgie i estetické medicíny. Zakladatelem a vedoucím lékařem je MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. Zařízení se specializuje na ambulantní zákroky, zejména v oblasti obličeje. Jedná se především o oblíbenou operaci očních víček, plastiku uší a liftingové zákroky celého obličeje i izolovaných oblasti, např. čela, středu tváře či rtů. 

V rámci péče o tělo provádí liposukci či operaci intimních partií. U žen je to především operace stydkých pysků, u mužů plastika uzdičky. Klinika nabízí také urologická vyšetření a zákroky, např. preventivní vyšetření prostaty, přerušení chámovodů. Velmi oblíbené je omlazení obličeje výplní kyselinou hyaluronovou nebo botulotoxinem

Zákroky provádějí lékaři v lokální anestezii na velmi příjemných operačních sálech. Klienti odcházejí po operaci v doprovodu domů. Pro případ krátké hospitalizace je k dispozici vysoce komfortní a moderní zázemí kliniky s nadstandardní a nepřetržitou péčí.

Klienti, kteří zákrok absolvovali v ambulantním režimu, se mohou s dotazem či problémem obracet na personál kliniky prakticky kdykoliv, a to i během noci. 

MUDr. Patrik Richtr, Ph.D. na klinice prosazuje skutečně osobní přístup ke každému klientovi. Na nezávazné konzultaci se operatér nejdříve seznámí s vašimi požadavky a navrhne vám nejvhodnější zákrok, samozřejmě s přihlédnutím ke všem pro a proti. Během úvodní schůzky získáte informace o průběhu operace, pooperační péči i možných komplikacích. Personál kliniky vám také poskytne mimořádnou podporu v náročném období rekonvalescence.  

Získejte kompletní informace o možnostech péče o vaši krásu, objednejte se na konzultaci na Plastiku Richtr.

 

Recenze kliniky

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.