Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Medailonek

Institut lékařské kosmetiky je největším pracoviště laserové a plastické chirurgie v jižních Čechách. Funguje již od roku 1993 a nabízí péči z oboru plastické chirurgie, korektivní dermatologie, kosmetologie, cévní chirurgie, ORL, neurologie a proktochirurgie. Klinika má špičkové přístrojové vybavení, zejména různými typy laserů, a odborný tým na vysoké úrovni.

Vedoucím lékařem je chirurg, MUDr. Pavel Pacák, který se spolu s prim. MUDr. Petrem Ptákem soustředí na laserovou medicínu a cévní chirurgii. Dalšími členy lékařského týmu jsou vynikající plastičtí chirurgové prim. MUDr. Vladimír Mařík, MUDr. Pavel Kurial, MUDr. Jan Kasper, MUDr. Tomáš Votruba a špičkový specialista na ORL prof. MUDr. Jan Klozar, CSc. Podporu lékařského týmu zajišťuje tým odborných zdravotních sester.

Klinika se v oblasti plastické chirurgie zaměřuje na operaci očních víček, plastiku nosu, operaci uší (otoplastiku), niťový lifting Aptos, facelift nebo odstranění podbradku injekční lipolýzou. Tým plastických chirurgů tvoří lékaři z oddělení plastické chirurgie a replantačního centra Nemocnice České Budějovice, kteří mají bohaté zkušenosti s inovativními zákroky z oboru mikrochirurgie, replantační chirurgie i plastické chirurgie. Klienti institutu proto získají vysoce odbornou péči.  

Široké spektrum zákroků nabízí klinika také v oblasti korektivní dermatologie. Zaměřuje se na aplikaci botulotoxinu, injekční výplně kyselinou hyaluronovou, zvětšení rtů, plazmaterapii, niťový lifting (mezonitě, 3D nitě) nebo mikrojehličkovou radiofrekvenci. Ze zákroků laserové medicíny provádí odstranění kožních útvarů, hyperpigmentace i tetování, dále léčbu bradavic, akné a oparů.

Velkou oblibu si získaly procedury pro neinvazivní formování postavy, např. lymfodrenáže, kryolipolýza nebo modelace postavy aplikací CM Slim. 

Klinika nabízí rovněž zákroky, které mají nejen estetický, ale také zdravotní charakter. Zajišťuje léčbu křečových žil, a to laserem i metodou Clarivein, sklerotizaci žilek na nohou i v obličeji, odstranění névů, hemangiomů i rosacey. Dále se zaměřuje na operace hemoroidů a prasklin v oblasti konečníku i operace karpálního tunelu. Léčbu chrápání zajišťuje špičkový specialista na ORL prof. MUDr. Jan Klozar, CSc.

V Institutu lékařské kosmetiky mohou klienti využít také pestrou paletu kosmetických zákroků, např. permanentní make-up, chemický i karbonový peeling, diamantovou dermabrazi, omlazení GENEO+, laserovou depilaci nebo vlasovou poradnu.

Neváhejte a využijte špičkovou a inovativní péči, postavenou na míru vašim individuálním požadavkům. Objednejte se na vstupní konzultaci do Institutu lékařské kosmetiky, jednoho z největších laserových center v ČR.

Největší pracoviště laserové a poastické chirurgie id rijz 1993 a a patří ke špičkově vybaveným pracovnišítm v oboru korektivní dermatologie a estetick chirurgie, inovativní metody a nejnovější léčebné postupy.

Individuální přístup, široká škála zákroků

Zákroky

Korektivní dermatologie

Aplikace botulotoxinu, injekční výplně kyselinou hyaluronovu , zvětšení rtů, plazmaterapie, Niťový lifting (mezonitě, 3D nitě), mikrojehličková radiofrekcence, odstranění tetování. Ze zákroků laserové medicíny nabízí odstranění kožních útvarů a hyperpigmentace, léčbu bradavic, akné i oparů.

Z oboru plastické chirurgie nabízí operaci očních víček, plastiku nosu, operaci uší (otoplastiku), niťový lifting Aptos, face lift, odstranění podbradku injekční lipolýzou. V oblasti formování postavy jsou velice populární lymfodrenáže i kryolipolýza. 

V oblasti cevní chirurgie nabízí léčbu křečových žil, a to laserem i metodou Clarivein, sklerotizaci žilek na nohou i v obličeji, odstranění névů, hemangiomů i rosacey), operace hemoroidů i prasklin v oblasti konečníku.

Operace karpálního tunelu i odstranění chrápání

Z oblasti kosmetiky nabízí permanentní pake-up, chemický peeling nebo diamantovou dermabrazi, laserovou depilaci nebo vlasovou poradnu

Recenze kliniky

Celkové hodnocení

0
0x

Napsat recenzi

Orientační ceník

Plastická chirurgie

  • Operace očních víček od 15 000 Kč
  • Operace nosu od 15 000 Kč
  • Plastika uší (otoplastika) od 15 000 Kč
  • Kryolipolýza od 990 Kč

Estetické zákroky

  • Aplikace botulotoxinu od 2 400 Kč
  • Aplikace kyseliny hyaluronové od 4 000 Kč
  • Odstranění kruhů pod očima od 9 900 Kč
  • Plazmaterapie od 5 200 Kč
  • Chemický peeling od 1 200 Kč

Dermatologie

  • Mezoterapie od 3 600 Kč

Sdílené proměny

Je nám líto, ale tuto proměnu zde zatím nemáme.
Využijte jedinečnou šanci ji doplnit!
Zaregistrujte se u nás a vložte váš osobní příběh! Rozšíříte informace k zákroku o tolik ceněné osobní zkušenosti. Vaše proměna pak může povzbudit a inspirovat ostatní, a změnit jim tak život k lepšímu.