Niťový lifting Aptos vás omladí až o celou dekádu

Niťový lifting Aptos vám zpevní kontury tváře. Ideální je zejména pro oblast spodní čelisti.

Stárnutí je naprosto přirozené. Ale kdo by nechtěl vypadat mladší? Moderní plastická chirurgie naštěstí nabízí řadu účinných zákroků, které vás omladí někdy i o celou dekádu. Jedním z nich je niťový lifting Aptos.

Inovativní metoda zpevní a omladí vaši pokožku, a to bez nutnosti invazivních chirurgických zásahů. Přinášíme vám proto podrobné informace o tom, kdy jej podstoupit, jak probíhá a jaké konkrétní výhody vaší pleti přinese.  

Niťový lifting APTOS působí jako podpůrná síť

Niťový lifting je nechirurgický estetický zákrok, při kterém se tenké nitě vkládají do vrstvy podkoží. Vlákna se postupem času vstřebávají, a přitom stimulují tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Tyto látky (proteiny) pak udržují vaši pokožku pevnou a pružnou. Niťový lifting Aptos tak vlastně funguje jako podpůrná síť, která zvedá a vyhlazuje pokožku, a také podporuje regeneraci tkání.

Nenáročný zákrok probíhá v lokální anestezii

Niťový lifting Aptos je velmi bezpečný zákrok s minimem komplikací. Přesto se musíte připravit na drobné nepohodlí související s hojením tkání. Přechodně můžete pozorovat otoky a modřinky. Předejdete jim přikládáním studených obkladů.

Výsledek zákroku by měl být velmi přirozený a nesmí omezovat vaši mimiku. Zároveň by měl lifting zajistit viditelné omlazení. Aby vám ošetření přineslo maximální efekt, vždy jej podstupujte u certifikovaného a zkušeného odborníka na niťový lifting.

 Jak poznáte, že je čas na lifting

Máte potíže s ochablou pokožkou? Ztrácí vaše tvář jasné kontury? Pak je čas na niťový lifting.  Podstupují jej většinou ženy ve středním věku, zhruba od 35 do 45 let, které na své pleti pozorují úbytek elasticity. Ovšem, aby byl pro vás zákrok stále přínosem, musí vaše pokožka produkovat dostatečné množství kolagenu.

Když se objeví první vrásky, většinou stačí ošetření kyselinou hyaluronovou. Po 50 roce zase nejlepší výsledek přinese jedině facelift. Vše je ale individuální, a tak se o nejvhodnějším způsobu omlazení pleti poraďte s vaším plastických chirurgem.

Proč je niťový lifting tak oblíbený?

Niťový lifting má celou řadu nesporných výhod. Kvůli nim počet žen, které jej podstupují neustále narůstá. Ty nejdůležitější jsme pro vás shrnuli do přehledného výčtu.

3 největší výhody niťového liftingu

  • Je to neinvazivní alternativa k chirurgickým faceliftům, která nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci. Při niťovém liftingu totiž nevznikají jizvy a nedochází k obrušování pokožky, jako např. u laserových zákroků.
  • Poskytuje přirozené výsledky. Nenapíná pleť zvenčí, ale působí zevnitř a navíc dlouhodobě. Zpevňuje podkožní tkáně a po celou dobu vstřebávání nití stimuluje pokožku k tvorbě vlastního kolagenu, což dlouhodobě zlepšuje vzhled a pevnost vaší pleti.
  • V porovnání s jinými metodami je rychlý a účinný. Samotný zákrok trvá obvykle jen několik desítek minut, a výsledky jsou viditelné téměř okamžitě. Efekt niťového liftingu si pak budete užívat až 18 měsíců.

Vaše pleť si zasluhuje tu nejlepší péči! Abyste získala podrobnější informace o nejnovějších metodách omlazení vaší tváře, objednejte se na vstupní konzultaci na vybranou kliniku plastické chirurgie. Pokud už máte s liftingem zkušenost, prosím podělte se o ni s námi na našem Facebooku i Instagramu

Tento článek byl vytvořen jako autorský článek redakce naplastiku.cz na základě veřejně dostupných informací a názorů a nemá povahu lékařské rady a doporučení. Jakékoli rozhodnutí o využití zákroku z oblasti plastické chirurgie nebo o přijetí jakýchkoli opatření majících důsledky na zdraví pacienta musí být individuálně zkonzultováno s lékařem a musí být založeno na konkrétní anamnéze pacienta. Provozovatel těchto internetových stránek neodpovídá za následky jakýchkoli rozhodnutí, učiněných uživatelem na základě tohoto článku.

Garantem tohoto článku je: